Siparişlerinizi sitemiz üzerinden Sepete Ekle yaparak, e-posta adresimize mesaj atarak veya whatsapp numaramızdan iletişim kurarak verebilirsiniz.

e-posta : hepsimagnet@hotmail.com

whatsapp : 0533 656 81 30

e-Posta veya whatsapp yolu ile sipariş verirken siparişini verdiğiniz ürünle ilgili gerekli bilgileri eksiksiz olarak bize göndermeniz gerekmektedir.

Siparişiniz Fotoğraflı Magnet İse

Yaptırmak istediğiniz magnetlerin kodları (ürün içeriğinde yer almaktadır. örn: hm15)

Resimleriniz (seçimini yaptığınız magnette kaç adet kullanılacaksa)

Magnet üzerine yazılmasını istediğiniz bilgiler (ad, soyad, tarih, boy kilo, adres, kısa bir slogan vs.)

Sipariş adetleriniz

Kargo ve iletişim için adres ve telefon bilgileriniz

Farklı modellerde sipariş veriyorsanız (örn: hm15, hm47) her modelde kullanılacak resimleri ayrı ayrı belirtiniz. Siparişiniz sonrası 1-3 saat veya yoğunluk durumumuza göre 24 saat içerisinde mail adresinize örnek bir çalışma yollayacağız. Hafta sonu ise bu süreç farklılık gösterebilir. Gönderilen örnekte istediğiniz bir değişiklik var ise aynı mailimize mesaj atarak bildirebilirsiniz, herhangi bir değişikliğe gerek yok ise "Onaylıyorum" şeklinde cevap yazarak hazırlanma sürecini başlatabilirsiniz.

e-Posta veya whatsapp yolu ile verilen fotoğraflı magnet siparişleriniz  onay ve ödeme sonrası baskıya verilmektedir. Kargo sonrası takip nosu ile mail adresinize bilgilendirme mesajı yollanmaktadır.

Siparişiniz Fotoğraflı Magnet Harici Bir Ürün İse

İlgili ürünün kodunu (ürün başlıklarında yer almaktadır. örn: hm15)

Sipariş adetlerini

Kargo ve iletişim için adres ve telefon bilgilerinizi

ve ürün ile ilgili açıklama sayfasında istenen bilgileri mail adresimize yollayarak siparişinizi verebilirsiniz.

e-Posta & Whatshap üzerinden Siparişlerde Ödeme

e-Posta veya whatsapp yolu ile verilen siparişlerinizde de ödemenizi ister havale/eft veya kredi kartınız ile yapabilirsiniz, ödeme tercihinize göre gerekli bilgiler size yollanacaktır. Ödeme sonrası siparişleriniz hazırlanıp kargoya verilir ve takip nosu mail adresinize gönderilir.