İnce Ve Kalın FotoMagnet

Herhangi bir magnet modelimizi ince veya kalın magnet seçeneği ile sipariş verebilirsiniz.

İnce magnetlerde kalınlık 1 mm civarıdır. (yaklaşık kredi kartı kalınlığı). Arkası tamamı mıknatıs ile kaplıdır. Baskılı yüzeyi laminasyonludur. Orjinal mürekkep ve parlak fotoğraf kağıdı kalitesiyle hazırlanmaktadır. Renklerini uzun yıllar korur .

Kalın magnetlerde kalınlık 4,5 - 5 mm civarıdır. İnce magnetlerden farkı daha kalın görünümde olmasıdır. Arkası tamamı mıknatıs ile kaplıdır. Baskılı yüzeyi laminasyonludur. Orjinal mürekkep ve parlak fotoğraf kağıdı kalitesiyle hazırlanmaktadır. Renklerini uzun yıllar korur .

İnce ve Kalın Magnetlerimiz Laminasyon (Selefon) Kaplamalıdır

Laminasyon yüzey koruyucu malzeme ile baskı yapılan yüzeyin kaplanmasıdır. Baskı yapılan ürünün sudan, nemden ve çeşitli dış etkenlerden korumasını sağlar. Ürünün ömrünü uzatır ve leke tutmasını engeler, renklerin canlılığını korur.

İnce ve Kalın Magnetlerimiz Parlak Fotoğraf Kağıdına Baskı Yapılmaktadır

İnce ve kalın magnetlerimiz parlak fotoğraf kağıdına basılır, renkler gerçekci ve canlıdır. Baskı kalitesi ahşap ve plastik üzerine yapılan baskılar gibi mat görünüme sahip değildir renkleri daha canlıdır.

Tüm Magnetlerimize Orjinal Mürekkep Kullanılarak Baskı Yapılmaktadır.

Baskı işi ile uğraşan bir çok fima fiyatının düşük olmasından dolayı muadil olarak geçen düşük kalitede mürekkepler kullanmaktadır. Bu tip mürekkepler gerçek renk tonlarını yansıtamamakta ve kısa süre içerisinde renkleri solmaktadır. Magnetlerimizde orjinal mürekkepler kullanılmakta ve laminasyon ile yüzeyi kaplanmaktadır. Bu sayede baskılar daha uzun süre canlılığını korumaktadır.

Hepsi Magnet İnce Ve Kalın MagnetlerHepsi Magnet İnce Ve Kalın Magnetler

UV Baskı Ürünler

Sitemizde satışa sunulan bazı ürünler uv baskı tekniği ile hazırlanmaktadır, ürün ile ilgili açıklama sayfalarında baskı şekli belirtilmiştir.

Uv baskı yaptığımız bazı malzemeler ve ürünler;

3 mm Lazer Kesim Ahşap Üzerine UV Baskı

Bazı foto magnet modellerimizi 3 mm ahşap üzerine baskı yaparak hazırlıyoruz.

Çeşitli hayvan figürleri, balık, ağaç, kuş gibi satışa sunulan mini objeleri 3 mm lazer kesim ahşap üzerine baskı yaparak hazırlıyoruz.

Harf, sayı, 4 işlem ve çeşitli objeler 3 mm lazer kesim ahşap üzerine uv tekniği ile hazırlanmaktadır.

Çeşitli şekillerde kesimi yapılmış ve  fotolu masa üstü süsler uv tekniği ile baskısı yapılmaktadır.

Kalp, kelebek, kedi gibi farklı şekillerde kesilmiş duvar süslerimiz yine uv tekniği ile hazırlanmaktadır. 

Sert Plastik Üzerine UV Baskı

Sitemizde set ürünler kategorimizde yer alan ve farklı şekil ve ebatlarda olan açacaklı fotomagnetlerimizi uv baskı tekniği ile hazırlıyoruz.

Fotoğraf Baskı İle UV Baskı Farkı

Uv baskı normal fotoğraf kağıdına baskı olmayıp ahşap, plastik gibi zeminler üzerine yapılan özel bir baskı tekniğidir. Fotoğraf baskısına göre biraz daha mat ve üstü prüzlü bir görünüme sahiptir. Kağıt harici malzemeler üstüne baskı olduğu için renk tonları ekrandakine göre biraz daha farklı tonlarda çıkabilir

Fotoğraf baskısında renk tonları daha canlı ve belirgindir.

Açacaklı Magnet ve Açacaklı Anahtarlık

Açacaklı magnet ve açacaklı anahtarlık modellerimizde ölçü 58 mm' dir. Fotoğraf kağıdına baskıdır, ön yüz koruyucu kaplıdır.

Kitap Ayraçları

Mıknatıslı ve normal olmak üzere 2 çeşit kitap ayraç modelimiz bulunmakta, Ayraçlar fotoğraf kağıdına baskıdır, ve üstü laminasyon kaplıdır.